Breestraat 31 5845AZ Sint Anthonis

Breestraat 31
Breestraat 31
Breestraat 31
Breestraat 31
Breestraat 31

Kantoor te huur en te koop aangeboden op Breestraat 31 in Sint Anthonis

+ Lees meer
Online Bedrijfsmakelaar

Kenmerken

Aangeboden als Te huur en te koop
Koopprijs €1 kosten koper
Bouwjaar 1963
Gebruiksdoel Kantoor
Voorzieningen Kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, en verwarming

In de buurt

De 2 meest populaire buurten in de omgeving om een kantoor te huren of te kopen zijn: Centrumgebied Oost Rijen (1), Heeten Kern (1)

Treinstation <5 km
Bushalte <2 km

Over Sint Anthonis

Sint Anthonis heeft een oppervlakte van 18,29 km2 en ligt in de gemeente Land van Cuijk, met ruim 0 inwoners.

Waar in Sint Anthonis staat ruimte te huur of te koop?

in totaal van 0 straten

Vragen of opmerkingen

Zoekt u een kantoor te huur en te koop in Sint Anthonis? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Sint Anthonis. Dit kantoor heeft een totale beschikbare oppervlakte van 0 m² te huur en te koop en ligt op Breestraat 31 in Sint Anthonis.

Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?

Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.