Volume 117 1446WH Purmerend

Bedrijfshal te huur aangeboden op Volume 117 in Purmerend
Bent u op zoek naar een multifunctioneel bedrijfspand om uw onderneming in te vestigen? Dan is dit uw kans!
Aan de Volume 117 bieden wij een royaal bedrijfsobject van ca. 230 m² aan, gelegen in een representatief complex met eigen ingang en volop mogelijkheden.
Waarom dit pand?
?? Ruimte en flexibiliteit:
De begane grond beschikt over een ruime ontvangstbalie, vier werkplekken, een grote kantine met kitchenette, een trapkast/opbergruimte, een archief/magazijn en een nette toiletruimte. De indeling is eenvoudig aan te passen: van meerdere ruimtes tot één grote open werkvloer.
De eerste verdieping (ca. 113 m²) is een volledig open ruimte – een leeg canvas om volledig naar eigen wens in te richten.
?? Altijd parkeerplek:
Voor de deur heeft u vier eigen parkeerplaatsen. Daarnaast is er een bushalte in de buurt, ideaal voor medewerkers of bezoekers die met het OV reizen.
?? Veel daglicht:
De grote raampartijen aan de voorzijde zorgen voor een prettige, lichte werkomgeving op zowel de begane grond als de verdieping.
?? Groen en voorzieningen dichtbij:
Even het hoofd leegmaken? Het aangrenzende park langs de golfbaan biedt een heerlijke plek voor een lunchwandeling. Geen zin om lunch mee te nemen? Op loopafstand vindt u diverse horeca, waaronder Warrie Knarrie, perfect voor een snelle, luxe lunch of een broodje voor uw gasten.
Praktische info:
- Huurprijs: € 1.850,- excl. btw per maand
- Beschikbaar: vanaf september 2025
- Contractduur: 5+5 jaar (in overleg aanpasbaar)
- Koopoptie: € 349.000,- k.k.
Indeling in het kort:
Parkeren: 4 eigen parkeerplaatsen voor de deur
Begane grond: Ontvangstbalie, 4 werkplekken, kantine met kitchenette, archief/magazijn, toilet
Eerste verdieping: 113 m² open ruimte
Verwarming: Stadsverwarming en radiatoren over de volledige gevelbreedte
Kortom: dit bedrijfsobject combineert ruimte, licht, bereikbaarheid én flexibiliteit. De ideale plek om uw onderneming verder te laten groeien!
Interesse?
Neem contact met ons op voor een bezichtiging. Wij denken graag met u mee!
Kenmerken
Aangeboden als | Huur |
---|---|
Huurprijs | € 1.850 per maand |
Oppervlakte | 343 m² |
Bouwjaar | 1999 |
Gebruiksdoel | Bedrijfshal |
Bedrijventerrein | De Baanstee Oost |
Buurt | Baanstee en omgeving |
Wijk | Purmer-Noord |
In de buurt
De 7 meest populaire buurten in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Baanstee en omgeving (49), Edam-Industriegebied (21), Volendam-Industriegebied (3), Volendam-Oude kom (2), De Compagnie Oost (1), Ilpendam (1), Overlanderstraat en omgeving (1)
De 5 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: De Baanstee Oost (20), De Baanstee Noord (19), De Koog (11), De Baanstee West (8), Julianaweg (2)
Over Purmerend
Purmerend heeft een oppervlakte van 24,56 km2 met ruim 81.683 inwoners.
Waar in Purmerend staat ruimte te huur of te koop?
Van IJsendijkstraat (18) , Visserijweg (17) , Impuls (12) , Signaal (11) , Einsteinstraat (10) , Netwerk (10) , Ampèrestraat (9) , Volume (9) , Hoogstraat (6) , Wielingenstraat (6) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een bedrijfshal te huur in Purmerend? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Purmerend. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 343 m² te huur en ligt op Volume 117 in Purmerend.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.