Vuurtorenweg 16 8531HJ Lemmer

Bedrijfshal te huur aangeboden op Vuurtorenweg 16 in Lemmer
Huurprijs hal € 45.000,-- per jaar
Op een fraaie locatie op het terrein van een voormalige jachtwerf in Lemmer bieden wij een bijzondere loods/bedrijfsruimte te huur aan. Deze ruime loods van maar liefst 570 m² maakt deel uit van een groter bedrijfscomplex waarin meerdere loodsen en kantoren zijn ondergebracht. De ruimte beschikt over een grote overheaddeur, heeft een vrije hoogte van ruim 7 meter en is voorzien van vloerverwarming, wat het uitermate geschikt maakt voor gebruik als werkplaats, opslag of bedrijfsruimte.
Naast de hoofdruimte zijn er extra faciliteiten aanwezig, waaronder een magazijn van circa 50 m², een aparte opslagruimte en een kantine van ongeveer 60 m². De hal ligt bovendien nabij een botenkraan, wat deze locatie extra interessant maakt voor bedrijven in de watersport- of maritieme sector.
Mogelijkheid tot bij huren van kantoorruimte groot ca. 96m² met een eigen ingang en adres: Vuurtorenweg 16a
Huurprijs voor het kantoor € 16.800,-- per jaar.
Als extra optie is er binnen hetzelfde gebouw ook een aantrekkelijke kantoorruimte beschikbaar. Dit maakt het mogelijk om bedrijfsactiviteiten en kantoorfuncties efficiënt te combineren op één locatie, in een rustige en goed bereikbare omgeving aan de rand van Lemmer. Een veelzijdige plek voor ondernemers die op zoek zijn naar ruimte, functionaliteit en flexibiliteit.
Aanvullende informatie:
• gebruiksoppervlakte loods 570 m2
• opslagruimte 50 m2
• opslagruimte met kantine 60 m2
• ruim 7 meter hoog
• vloerverwarming in de onderheide betonvloer
• aan het vaarwater
• nabij botenkraan
• goed bereikbaar
• goede zichtlocatie
Voorwaarden huurovereenkomst.
• huurprijs is exclusief Btw
• waarborgsom is 2 maanden huur
• huurovereenkomst op basis van het roz model
• huurperiode in overleg
Kenmerken
Aangeboden als | Huur |
---|---|
Huurprijs | € 3.750 per maand |
Oppervlakte | 680 m² |
Bouwjaar | 2006 |
Gebruiksdoel | Bedrijfshal |
Voorzieningen | Krachtstroom, betonvloer, toilet, en pantry |
Bedrijventerrein | Buitengaats West |
Buurt | Lemmer-Kom |
Wijk | Lemmer |
In de buurt
De 6 meest populaire buurten in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Lemmer-Buitengebied (5), Lemmer-West (4), Lemmer-Kom (1), Lemmer-Lemstervaart (1), Rutten-bedrijventerrein (1), Rutten-woonkern (1)
De 4 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Lemsterhoek (5), Lemsterpark, fase 2 (4), Buitengaats West (1), Industrieterrein Rutten (1)
Over Lemmer
Lemmer heeft een oppervlakte van 52,54 km2 en ligt in de gemeente De Fryske Marren, met ruim 51.778 inwoners.
Waar in Lemmer staat ruimte te huur of te koop?
Roggemole (7) , Kadijk (4) , Hooilanden (2) , Lemsterpad (2) , Sluisweg (2) , Taanderij (2) , Vuurtorenweg (2) , Industrieweg (1) , Lijnbaan (1) , Schardijk (1) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een bedrijfshal te huur in Lemmer? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Lemmer. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 680 m² te huur en ligt op Vuurtorenweg 16 in Lemmer.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.