Grote Laak 17 6088NJ Roggel

Bedrijfshal te huur aangeboden op Grote Laak 17 in Roggel
Op zoek naar ruimte, flexibiliteit en mogelijkheden voor de toekomst? Aan de Grote Laak 17 in Roggel bieden wij een bedrijfscomplex aan dat alles in huis heeft om uw onderneming verder te laten groeien. Twee ruime bedrijfshallen die samen of afzonderlijk gebruikt kunnen worden en een verdiepingsvloer die ideaal is voor opslag vormen de basis. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om optioneel de kantoren aan de voorzijde en het afsluitbare buitenterrein van circa 1.000 m² bij te huren, zodat u precies de ruimte kiest die bij uw bedrijfsvoering past.
Bedrijfsruimte:
Het hart van dit object wordt gevormd door twee royale bedrijfshallen die met elkaar verbonden zijn via een automatische schuifdeur. Hierdoor kan het geheel flexibel worden gebruikt voor uiteenlopende toepassingen, zoals productie, logistiek, opslag of distributie. De grootste bedrijfshal, gelegen aan de linkerzijde, heeft een oppervlakte van circa 1.200 m² en een vrije hoogte van 5,75 meter. Dankzij de brede sectionaalpoort met een hoogte van 4,90 meter is aan- en afvoer eenvoudig en efficiënt te realiseren. De tweede hal sluit hier direct op aan en beschikt over circa 582 m² vloeroppervlak met een vrije hoogte van maar liefst 8,33 meter, wat volop ruimte biedt voor grootschalige bedrijfsvoering. Beide hallen zijn uitgerust met een betonvloer en goede verlichting. In overleg met de verhuurder bestaat de mogelijkheid om de aanwezige stellingen te behouden, waardoor de ruimtes direct in gebruik genomen kunnen worden.
Opslagruimte:
Boven de kantoren ligt een verdiepingsvloer die volledig kan worden benut als opslagruimte. Met een oppervlakte van circa 400 m², een vrije hoogte tot het dak van 2,94 meter en een hoogte tot de balken van 2,64 meter, biedt ook deze verdieping functionele ruimte die uw bedrijfsvoering ondersteunt.
Kantoren:
Aan de voorzijde van het pand bevinden zich kantoren van in totaal circa 286 m², die optioneel kunnen worden bijgehuurd. Dankzij de grote raampartijen profiteren de ruimtes van veel daglicht, wat ze uitermate geschikt maakt voor functies zoals administratie, verkoop of het ontvangen van klanten en relaties. Bij de kantoren zijn sanitaire voorzieningen aanwezig, die in gemeenschappelijk gebruik zijn met de bedrijfshallen.
Buitenterrein:
Het afsluitbare buitenterrein van circa 1.000 m² kan eveneens optioneel worden gehuurd. Dit terrein leent zich uitstekend voor parkeren, laden en lossen of als extra opslagruimte. Hiermee vergroot u de mogelijkheden van dit bedrijfsobject aanzienlijk.
Locatie en bestemmingsplan:
Het object is gelegen aan de Grote Laak 17 in Roggel en is uitstekend bereikbaar via de omliggende uitvalswegen. Binnen korte tijd zijn Roermond, Weert en Venlo te bereiken en ook de A2 en A73 liggen op goede afstand. Het vigerende bestemmingsplan biedt de aanduiding ‘Bedrijfsterrein’, waardoor een breed scala aan bedrijfsactiviteiten op deze locatie mogelijk is.
Interesse?
Bent u op zoek naar een ruime bedrijfsruimte met uitbreidingsmogelijkheden in Roggel? Neem dan contact met ons op voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging. Wij vertellen u graag meer over de mogelijkheden.
Kenmerken
Aangeboden als | Te huur |
---|---|
Huurprijs | € 6.250 per maand |
Oppervlakte | 2.068 m² |
Bouwjaar | 1980 |
Gebruiksdoel | Bedrijfshal |
Overige gebruiksdoelen | Bedrijfsruimte |
Voorzieningen | Overheaddeuren, en betonvloer |
Bedrijventerrein | Laak Roggel |
Buurt | Verspreide huizen Roggel |
Wijk | Roggel |
In de buurt
De 5 meest populaire buurten in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Verspreide huizen Heythuysen (4), Verspreide huizen Heibloem (2), Kern Heythuysen (1), Verspreide huizen Neer (1), Verspreide huizen Roggel (1)
De 2 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Arenbos (4), Laak Roggel (1)
Over Roggel
Roggel heeft een oppervlakte van 16,04 km2 en ligt in de gemeente Leudal, met ruim 36.045 inwoners.
Waar in Roggel staat ruimte te huur of te koop?
Groenstraat (1) , Grote Laak (1) , Kloosterstraat (1) , Markt (1) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een bedrijfshal te huur in Roggel? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Roggel. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 2.068 m² te huur en ligt op Grote Laak 17 in Roggel.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.