Wilhelminaweg 78-a 6951BR Dieren

Wilhelminaweg 78-a

Winkelruimte te huur en te koop aangeboden op Wilhelminaweg 78-a in Dieren

+ Lees meer

Kenmerken

Aangeboden als Huur & koop
Koopprijs €42.500 kosten koper
Huurprijs €42.500 k.k. / € 3.542 per maand
Oppervlakte 484 m²
Bouwjaar 1930
Gebruiksdoel Winkelruimte
Buurt Dieren-Noord boven spoorlijn
Wijk Dieren

In de buurt

De 4 meest populaire buurten in de omgeving om een winkelruimte te huren of te kopen zijn: Dieren-Noord boven spoorlijn (2), De oude Stad binnen de gracht (1), Draaistok (1), Wouw (1)

Treinstation <2 km
Bushalte <2 km

Over Dieren

Dieren heeft een oppervlakte van 10,43 km2 en ligt in de gemeente Rheden, met ruim 43.525 inwoners.

Waar in Dieren staat ruimte te huur of te koop?

De Marke (8) , Wilhelminaweg (6) , Rinaldostraat (3) , Semmelweisstraat (2) , Admiraal Helfrichlaan (1) , Ambachtstraat (1) , Burgemeester Willemsestraat (1) , Callunaplein (1) , Kerkstraat (1) , Molenweg (1) in totaal van 0 straten

Vragen of opmerkingen

Zoekt u een winkelruimte te huur en te koop in Dieren? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Dieren. Deze winkel heeft een totale beschikbare oppervlakte van 484 m² te huur en te koop en ligt op Wilhelminaweg 78-a in Dieren.

Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?

Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.