Handelsweg 21-V 1619BJ Andijk

Bedrijfshal te huur aangeboden op Handelsweg 21-V in Andijk
Vlak voordat u Andijk inrijdt treft u het dynamische bedrijventerrein Andijk.
Andijk kent een grote mate van agrarische bedrijvigheid en door haar ligging aan het
IJsselmeer is er ook volop, aan recreatieve- en watersport gerelateerde bedrijvigheid.
De landelijke ligging maakt ook dat er voldoende ruimte is om deze bedrijvigheid te faciliteren.
Hierdoor ontwikkelt dit bedrijventerrein zich tot een volwaardige en representatieve bestemming voor ambitieuze ondernemers.
Ondernemen kun u nu ook in deze praktische en flexibele bedrijfsruimte.
Belangrijkste voordeel van deze bedrijfsunit is de vrije hoogte van 7,25 m1 hetgeen de ruimte met name geschikt maakt voor bijvoorbeeld
het stappelen van voorraad, middels het plaatsen van magazijnstellingen. Of bijvoorbeeld ook het stallen van bestelbussen.
Maar kan ook dienen als werkplaats, of andersoortige bedrijvigheid.
De bedrijfsruimte is bereikbaar via een overheaddeur en een separate loopdeur
Betreffende bedrijfsruimte is onderdeel van een bedrijfsverzamelgebouw en gelegen op een hoek.
Door de ligging van het bedrijfsverzamelgebouw zijn alle units rondom goed bereikbaar en zijn voor deze unit drie parkeerplaatsen beschikbaar.
Enkele belangrijk maatvoeringen:
De bedrijfsruimte heeft een bruto vloeroppervlak van circa 87 m2
De inpandige maatvoering bedraagt circa: 5.50 m1 breed en 15.00 m1 diep
De plafondhoogte bedraagt circa 7,25 m2
De overheaddeur is circa. 3,25 m1 breedte en ca. 3.00 m1 hoog
Kenmerken
Aangeboden als | Huren |
---|---|
Huurprijs | € 617 per maand |
Oppervlakte | 87 m² |
Bouwjaar | 2022 |
Gebruiksdoel | Bedrijfshal |
Voorzieningen | Betonvloer, en toilet |
Bedrijventerrein | Bedrijventerrein Andijk |
Buurt | Andijk Bedrijventerrein |
Wijk | Andijk |
In de buurt
De 8 meest populaire buurten in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Andijk Bedrijventerrein (5), Oud Bovenkarpel (2), 't Harde-Centrum (1), Andijk Buitengebied (1), Andijk Centrum (1), Andijk Midden (1), Andijk Vooroever (1), Lorentz I (1)
De 3 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Bedrijventerrein Andijk (5), De Koekoek (1), Lorentz I (1)
Over Andijk
Andijk heeft een oppervlakte van 47,51 km2 en ligt in de gemeente Medemblik, met ruim 45.165 inwoners.
Waar in Andijk staat ruimte te huur of te koop?
Handelsweg (6) , Industrieweg (5) , Kleingouw (3) , Dijkweg (1) , Gedeputeerde Laanweg (1) , Murillolaan (1) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een bedrijfshal te huur in Andijk? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Andijk. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 87 m² te huur en ligt op Handelsweg 21-V in Andijk.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.