Koninginnegracht 35 2514AC Den Haag





Kantoor te huur aangeboden op Koninginnegracht 35 in Den Haag
In het Rijksmonument Koninginnegracht 35 is per direct een etage (begane grond) te huur. De begane grond is in 2022 grotendeels gerenoveerd.
De begane grond bestaat uit 2 kamers aan de straatzijde en 2 kamers aan de tuinzijde van het gebouw (Totaal circa 135 m2).
In de gangzone bevinden zich een pantry en 2 toiletten.
De kamers aan de straatzijde zijn erg licht en hebben hoge plafonds. De kamers zijn d.m.v. een deur met elkaar verbonden. Op de ramen aan de voorzijde kunt u uw bedrijf extra onder de aandacht brengen!
De kamers aan de tuinzijde (ZW) ademen rust uit. 1 kamer is wat lager gelegen en eenvoudig apart te gebruiken d.m.v. een schuifdeur. Vanuit beide kamers heeft u een heerlijk 'groen'uitzicht!
Algemene informatie:
De kamers zijn voorzien van vloerbedekking (tapijt en pvc), verlichting en voorbereid voor een eigen internetvoorziening.
Het kantoor is zeer geschikt voor bijvoorbeeld zakelijke dienstverlening, stichtingen, non-profit organisaties etc. Het gebouw straalt rust en kwaliteit uit.
Alle huurders van het gebouw kunnen gebruik maken van een fietsenstalling in de tuin, die bereikbaar is via de achteringang.
De ligging van het pand is perfect, precies tussen het centrum en Scheveningen in. Veel internationale bedrijven en instellingen zijn vlakbij en goed bereikbaar. Voor de deur stopt tram 9, het station Den Haag CS bevindt zich op 10 minuten loopafstand en ook het hoofdwegennet van Den Haag is in de directe omgeving. Winkels en diverse eet- en drinkgelegenheden vindt u op loopafstand (Javastraat, Frederikstraat, Denneweg).
Genoemde oppervlakten zijn inclusief opslag algemene ruimten.
Huur: € 2.500,00 per maand (excl. 21% BTW)
Voorschot servicekosten: € 265,00 per maand (excl. 21% BTW)
Voorkeur gaat uit naar 1 huurder voor het geheel. Deel verhuur van de straatzijde (circa 65m2) en de tuinzijde (circa 70 m2) is bespreekbaar.
Huurprijzen bij deelverhuur zijn:
Straatzijde € 1.225,00 per maand + voorschot servicekosten € 130,00 (excl. 21% BTW)
Tuinzijde € 1.300,00 per maand + voorschot servicekosten € 135,00 (excl. 21% BTW)
Kenmerken
Aangeboden als | Te huur |
---|---|
Huurprijs | € 2.500 per maand |
Oppervlakte | 135 m² |
Bouwjaar | 1860 |
Gebruiksdoel | Kantoor |
Voorzieningen | Te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming, lift, airconditioning, en kamerindeling |
Buurt | Willemspark |
Wijk | Willemspark |
In de buurt
De 8 meest populaire buurten in de omgeving om een kantoor te huren zijn: Voorhout (50), Willemspark (24), Vissershaven (18), Zuidwal (16), Zeeheldenkwartier (14), Bezuidenhout-Midden (9), Kortenbos (9), Archipelbuurt (8)
De 8 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een kantoor te huren zijn: Hoornwijck (7), Binckhorst (6), Scheveningse 1e, 2e Haven (4), Westvlietweg III (3), Alteveer (1), Essesteyn (1), Fruitweg (1), Laakhaven-Centraal (1)
Over Den Haag
Den Haag heeft een oppervlakte van 98,14 km2 en ligt in de gemeente 's-Gravenhage, met ruim 548.320 inwoners.
Waar in Den Haag staat ruimte te huur of te koop?
in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een kantoor te huur in Den Haag? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Den Haag. Dit kantoor heeft een totale beschikbare oppervlakte van 135 m² te huur en ligt op Koninginnegracht 35 in Den Haag.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.