Hoogstraat 18 5451BJ Mill





Culturele instelling te huur en te koop aangeboden op Hoogstraat 18 in Mill
De gebouwen zijn Rijksmonumentaal en binnen zijn op de begane grond en souterrain doorgangen gerealiseerd. Eventueel kunnen deze doorgangen weer eenvoudig worden dichtgemaakt.
Het perceel eigen grond is 305 m2 groot.
Het aantrekkelijke historische centrum van Middelburg, het NS station, Zeeuwse bibliotheek vindt u op korte loopafstand.
De bestemming is gemengd-4, waarbij u kunt denken aan:
- maatschappelijke voorzieningen
- wonen
- kantoren volgens bijlage 3 (bijlage is bij ons op te vragen)
- detailhandel
- bedrijven volgens bijlage 1 (bijlage is bij ons op te vragen)
De daadwerkelijke invulling dient u af te stemmen met de gemeente Middelburg, maar we zijn u daarbij graag van dienst.
De indeling van de woning:
- Begane grond: Entree, doorgang naar voormalig kerk en trap naar souterrain. Hal met voorkamer. Woonkamer aan achterzijde met open keuken en deur naar buiten met trap naar lager gelegen achtertuin. Trap naar verdieping.
- Souterrain: Fijne grote ruimte die momenteel dienst doet als kantoorruimte. Vanuit deze kamer is de achtertuin eveneens bereikbaar.
- Eerste verdieping: Overloop. Twee slaapkamers, beiden met een vaste kast. Badkamer met dubbele wastafel, douche en witgoedaansluiting. Toilet separaat van badkamer.
- Tweede verdieping: Overloop met vaste kast. Twee slaapkamers.
- Zolder: Via vlizotrap bereikbare zolderruimte.
De indeling van de voormalige kerk:
- Begane grond: Entree, gang, trap naar souterrain. Grote open ruimte (voormalige kerkzaal) met podium. Achter de zaal een ruimte met toiletgroep en bergruimte. Vanuit hier toegang tot de achtertuin en een trap naar het souterrain.
- Souterrain: Royale hoge (werk)ruimte, geschikt voor verschillende doeleinden. Aan de achterzijde een ruime afgesloten keuken en bergruimte.
- Eerste verdieping: Open ruimte die nu in gebruik is als tribune met zicht op de zaal.
- Tweede verdieping: Ruime bergzolder met c.v.-opstelling.
- Derde verdieping: Extra bergzolder.
Aan de achterzijde treft u fijne besloten tuin op het zuiden die zowel vanuit de woning als kerk is te bereiken.
Een unieke kans om in prachtige historische panden wonen en werken te combineren!!
Bezichtigingen vinden op afspraak plaats.
In de koopovereenkomst worden een geen eigen gebruik en bewoning- en ouderdomsclausule opgenomen, alsmede een asbestclausule.
Kenmerken
Aangeboden als | Koop/huur |
---|---|
Koopprijs | €995.000 kosten koper |
Huurprijs | €995.000 k.k. / € 1.000 per maand |
Oppervlakte | 562 m² |
Bouwjaar | 1592 |
Gebruiksdoel | Culturele instelling |
Overige gebruiksdoelen | Kantoor, of als winkelruimte |
Over Mill
Mill heeft een oppervlakte van 21,40 km2 en ligt in de gemeente Land van Cuijk, met ruim 0 inwoners.
Waar in Mill staat ruimte te huur of te koop?
Houtzagerijstraat (4) , Meulenveldt (3) , Langenboomseweg (2) , Lijsterstraat (2) , Beerseweg (1) , Graafseweg (1) , Hoogstraat (1) , Kerkstraat (1) , Valkweg (1) , Wanroijseweg (1) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een culturele instelling te huur en te koop in Mill? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Mill. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 562 m² te huur en te koop en ligt op Hoogstraat 18 in Mill.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.