's-Gravendijkwal 18-A 3014EB Rotterdam

Belegging te koop aangeboden op 's-Gravendijkwal 18-A in Rotterdam
Het object biedt kansen om een mooi rendement te realiseren.
Interesse?
Indien u interesse heeft in dit beleggingsobject dan kunnen wij u informeren over de verkoopprocedure en toegang verlenen tot de dataroom. U kunt hiervoor met ons contact opnemen.
Vraagprijs:
€ 1.395.000, -- kosten koper.
Oppervlakte:
Het totaal oppervlak bedraagt ca. 461 m² als volgt verdeeld:
- 's-Gravendijkwal 18A ca. 257 m² (logiefunctie);
- 's-Gravendijkwal 18B ca. 204 m² (woonfunctie);
Metrages indicatief o.b.v. eigen meting, plattegronden op verzoek beschikbaar.
Huursom:
- 's-Gravendijkwal 18A, 10 kamers:
Deels verhuurd onbepaalde tijd, actuele jaarlijkse kale huuropbrengst € 36.084,--. 2 kamers leeg.
Huurpotentie volgens WWS puntensysteem o.b.v. kale huuropbrengst € 62.555,--.
- 's-Gravendijkwal 18B, 2 wooneenheden:
- Appartement begane grond, leeg vrij van huur met markthuurwaarde van € 22.200,-- per jaar (vrije sector).
- Appartement 1ste verdieping, tijdelijk verhuurd tot 31 mei 2026 voor € 20.400,-- per jaar (vrije sector).
Energielabel:
- 's-Gravendijkwal 18 A energielabel C.
- 's-Gravendijkwal 18 B energielabel B.
Kadastraal:
Gemeente Delfshaven, sectie D, nummer 2371, groot 311 m² gelegen op eigen grond.
Bestemming:
Het object heeft de bestemming 'Gemengd 2' alsmede de bestemming "Maatschappelijk -1".
Tevens is er een logementvergunning aanwezig. De volledige bestemmingsomschrijving en vergunningen zijn op verzoek beschikbaar.
Aanvaarding:
Oplevering in overleg.
Locatie en bereikbaarheid
Het object is uitstekend bereikbaar via de Ring Rotterdam. Aan de westkant is het Kleinpolderplein binnen 5 minuten te bereiken, met directe aansluitingen op de A20 (Gouda – Hoek van Holland) en de A13 (Rotterdam – Rijswijk).
Via de Tunneltraverse is het Vaanplein in Rotterdam-Zuid in circa 15 minuten bereikbaar, met opritten naar de A15 (Botlek – Nijmegen) en de A29 (Rotterdam – Dinteloord). Aan de oostzijde van Rotterdam zijn via het centrum en de Maasboulevard de opritten naar de A16 (Rotterdam – Breda) binnen 10 tot 15 minuten te bereiken.
Het object is tevens goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Op loopafstand bevinden zich tramhaltes aan zowel de Nieuwe Binnenweg als de Kruiskade. Daarnaast ligt Rotterdam Centraal Station op slechts 7 minuten loopafstand. Hier stoppen diverse treinen, metro's, bussen en trams, wat zorgt voor uitstekende verbindingen binnen en buiten de stad.
Parkeren:
Langs de openbare weg kan tegen betaling worden geparkeerd.
Wijze van oplevering:
Huidige deels verhuurde staat o.b.v. "as is where is" principe. De kamers zijn gemeubileerd.
Voorbehoud:
Eventuele transacties dienen ter goedkeuring voorgelegd te worden aan opdrachtgever c.q. eigenaar. Tot deze goedkeuring verleend is, zijn alle uitgebrachte aanbiedingen geheel vrijblijvend.
Algemeen:
Al het bovenstaande betreft informatie omtrent de verkoop van dit beleggingsobject, gelegen aan 's-Gravendijkwal 18 A + B te Rotterdam.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief en zo secuur mogelijk opgenomen, doch mogen de oppervlakten niet worden aangemerkt als verhuurbare oppervlakte zoals gedefinieerd conform NEN 2580 meetrapportage.
Van toepassing zijn de NVM voorwaarden. Kolpa Van der Hoek Bedrijfsmakelaars B.V. is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM- makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen tijdens het gehele kooptraject.
Kenmerken
Aangeboden als | Te koop |
---|---|
Koopprijs | €1.395.000 kosten koper |
Oppervlakte | 461 m² |
Bouwjaar | 1907 |
Gebruiksdoel | Belegging |
Overige gebruiksdoelen | Horeca |
Buurt | Oude Westen |
Wijk | Rotterdam Centrum |
In de buurt
De 9 meest populaire buurten in de omgeving om een belegging te kopen zijn: Nieuwe Westen (3), Oude Noorden (3), Carnisse (2), Hillesluis (2), Schiebroek (2), Afrikaanderwijk (1), Bergpolder (1), Bloemhof (1), Bospolder (1)
Over Rotterdam
Rotterdam heeft een oppervlakte van 128,84 km2 met ruim 651.631 inwoners.
Waar in Rotterdam staat ruimte te huur of te koop?
Nieuwe Binnenweg (21) , Zuidplein Hoog (19) , Weena (16) , Kiotoweg (14) , Coolsingel (10) , Westersingel (10) , Anthonetta Kuijlstraat (9) , Westblaak (9) , Arthurweg (8) , Bergse Dorpsstraat (8) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een belegging te koop in Rotterdam? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Rotterdam. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 461 m² te koop en ligt op 's-Gravendijkwal 18-A in Rotterdam.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.