Pleinweg 22-D 3083EC Rotterdam

Belegging te koop aangeboden op Pleinweg 22-D in Rotterdam
Dit pand biedt een zorgeloze investering voor de lange termijn, dankzij de nieuwe huurovereenkomst en de gunstige ligging in een van de meest levendige delen van Rotterdam. De combinatie van een gewilde locatie en een betrouwbare huurder maakt dit object aantrekkelijk voor investeerders die op zoek zijn naar een stabiel rendement.
Oppervlakte:
Begane grond: ca. 90 m²
Kelder: ca. 60 m².
Bouwjaar:
1939
Eigendom:
Het object is gelegen op eigen grond.
VVE bijdrage bedraagt per december 2024 € 160,- p.m.
Kadastraal bekend:
Gemeente Charlois
Sectie H
Index 2509
Kadastrale grootte 139 m²
Wijze van oplevering:
Het object wordt in de huidige, verhuurde staat en "as is" verkocht en opgeleverd.
Thans betaalde jaarhuur bedraagt ca. € 19.800,-, huurovereenkomst loopt t/m 31-12-2029.
Het digitale dossier is op verzoek beschikbaar.
Het bezichtigen van de locatie is niet mogelijk.
Aanvaarding:
In overleg.
Energielabel:
Het object beschikt niet over een energielabel.
Bereikbaarheid:
Het object is goed bereikbaar per auto en openbaar vervoer.
Parkeren:
Het is mogelijk om in de directe omgeving langs de openbare weg (betaald) te parkeren.
Algemeen:
Al het bovenstaande betreft informatie omtrent de verkoop van de verhuurde winkelruimte, gelegen aan Pleinweg 22D te Rotterdam. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden Kolpa van der Hoek Bedrijfsmakelaars is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM- makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen tijdens het gehele kooptraject.
Nadere informatie:
Kolpa van der Hoek Makelaars B.V.
Straatweg 94
3051 BL Rotterdam
010-4226144
Kenmerken
Aangeboden als | Kopen |
---|---|
Koopprijs | €285.000 kosten koper |
Oppervlakte | 150 m² |
Bouwjaar | 1939 |
Gebruiksdoel | Belegging |
Overige gebruiksdoelen | Winkelruimte |
Buurt | Carnisse |
Wijk | Charlois |
In de buurt
De 10 meest populaire buurten in de omgeving om een belegging te kopen zijn: Carnisse (3), Nieuwe Westen (3), Oude Noorden (3), Hillesluis (2), Oud IJsselmonde (2), Afrikaanderwijk (1), BT Reijerswaard (1), Bergpolder (1), Bloemhof (1), Bospolder (1)
De 2 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een belegging te kopen zijn: Hordijk West (1), Reijerwaard (1)
Over Rotterdam
Rotterdam heeft een oppervlakte van 128,84 km2 met ruim 651.631 inwoners.
Waar in Rotterdam staat ruimte te huur of te koop?
Nieuwe Binnenweg (21) , Zuidplein Hoog (18) , Weena (16) , Kiotoweg (14) , Coolsingel (10) , Anthonetta Kuijlstraat (9) , Westblaak (9) , Westersingel (9) , Arthurweg (8) , Bergse Dorpsstraat (8) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een belegging te koop in Rotterdam? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Rotterdam. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 150 m² te koop en ligt op Pleinweg 22-D in Rotterdam.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.