Zandstraat 43 4101ED Culemborg





Belegging te huur en te koop aangeboden op Zandstraat 43 in Culemborg
Dit prachtige beleggingsobject, gelegen in de gezellige Zandstraat in Culemborg, biedt een uitstekende kans als investering. Het object bestaat uit vier goed onderhouden, volledig verhuurde appartementen aan de Zandstraat en een verhuurde bedrijfsruimte op de begane grond aan de Kapelhof 12.
Culemborg is een historische stad met een levendig centrum, ideaal voor zowel wonen als ondernemen. De centrale ligging biedt uitstekende bereikbaarheid via zowel het openbaar vervoer als de weg, en het is gelegen in een gebied waar de vraag naar zowel woningen als commerciële ruimtes hoog is.
Omschrijving
De 4 verhuurde appartementen zijn goed onderhouden en bieden moderne voorzieningen. Ze zijn allemaal verhuurd aan betrouwbare huurders en hebben een solide huurcontract.
- Zandstraat 41 is gelegen op de 1e en 2e verdieping (achterzijde) en heeft ca. 64 m² gbo.
- Zandstraat 41A is gelegen op de 1e en 2e verdieping (voorzijde) en heeft ca. 110 m² gbo.
- Zandstraat 41B is gelegen op de begane grond (linkerzijde) en heeft ca. 75 m² gbo.
- Zandstraat 43 is gelegen op de begane rond (rechterzijde) en heeft ca. 105 m² gbo.
Een meetrapport is op aanvraag beschikbaar.
De verhuurde bedrijfsruimte (ca. 146 m²) op de begane grond gelegen heeft een goed bereikbare locatie aan de Kapelhof met eigen toegang en afsluitbaar hek. Het is verhuurd aan een bedrijf werkzaam in de verkoop en plaatsing van airconditioningsystemen.
Bouwjaar
1930 (BAG Viewer)
Bestemming
De bestemming betreft 'Centrum-3'. Voor meer informatie verwijzen wij u naar het omgevingsloket.
Aanvaarding
In overleg.
Vraagprijs
€ 1.050.000,- kosten koper
Huurinformatie
De totale jaarlijkse huuropbrengst bedraagt ca. € 59.124,- en heeft een bruto aanvangsrendement van 6 %.
Waarom investeren in dit object?
Aantrekkelijke huuropbrengst: Door de mix van residentieel en commercieel vastgoed zijn de huuropbrengsten divers en stabiel.
Locatie in opkomst: Culemborg is een stad in ontwikkeling, en de vraag naar zowel woonruimte als winkelruimte neemt toe.
Beheer en onderhoud: Het object is altijd goed beheerd en onderhouden.
Dit is de kans om te investeren in een beleggingsobject met een solide rendement, in een regio met veel potentieel.
Interesse?
Bij gebleken interesse vertellen wij u graag meer over dit object.
Kenmerken
Aangeboden als | Te huur en te koop |
---|---|
Koopprijs | €1.050.000 kosten koper |
Huurprijs | €1.050.000 k.k. / € 2.500 per maand |
Oppervlakte | 526 m² |
Bouwjaar | 1930 |
Gebruiksdoel | Belegging |
Overige gebruiksdoelen | Winkelruimte, of als kantoor |
Buurt | Binnenstad |
Wijk | Culemborg Oost |
Over Culemborg
Culemborg heeft een oppervlakte van 31,15 km2 met ruim 29.121 inwoners.
Waar in Culemborg staat ruimte te huur of te koop?
Erasmusweg (3) , Parallelweg West (3) , Pascalweg (3) , Zandstraat (3) , Markt (2) , Anthonie van Diemenstraat (1) , Beesdseweg (1) , Belle van Zuylenlaan (1) , Brenkmanweg (1) , Constantijnlaan (1) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een belegging te huur en te koop in Culemborg? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Culemborg. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 526 m² te huur en te koop en ligt op Zandstraat 43 in Culemborg.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.