Nijverheidstraat 53 3071GB Rotterdam
Bedrijfshal te koop aangeboden op Nijverheidstraat 53 in Rotterdam
Riant bedrijfspand van royale afmeting, uitstekend bereikbaar op bedrijventerrein Oosthuizerweg te Edam.
Het pand staat op ca. 2700 m2 eigen grond en heeft een afmeting van netto ca. 95 x 24 meter bruto.
Het pand loopt van de Nijverheidstraat tot aan de Beitelstraat en is van beide zijden bereikbaar met grote overheaddeuren aan beide zijden. Hierdoor is ook splitsing in twee afzonderlijke hallen goed mogelijk.
Afmeting, globaal binnenwerks gemeten:
Begane grond ca. 94.40 x 23.40 meter, ofwel 2210 m2 vvo.
Verdieping: ca. 110 m2 keurig afgewerkte kantoorruimte.
Zowel aan de voorzijde als de achterzijde kunnen ca. 6 auto's, totaal 12, worden geparkeerd. Naast het pand is nog een strook van ca. 3 meter breedte, waarop een langer voertuig kan worden geparkeerd.
Kenmerken:
*Het pand is in 1998 gebouwd en voorzien van dak-, glas- en gevelisolatie.
*De maximale vloerdruk bedraagt 2000 kg/m2.
*De vrije hoogte in de hal meet ca. 5.80 tot 6.50 meter.
*De hal heeft een volledig vrije overspanning, dus over de volle 24 meter vrij van kolommen.
*2 Hoge (4.55 mtr hoog) en brede elektrisch bedienbare overheaddeuren.
*Gladde betonnen vloer.
*Mooie kantine met complete keukeninrichting.
*3 x 80 Amp. krachtstroom.
*Gevels van deels metselwerk en deels geïsoleerde gevel panelen.
De luxe uitgevoerde kantoorverdieping is uitgevoerd met laminaatvloeren, veel lichtinval, systeemplafonds met led-verlichting, airco en eigen dames- en heren toiletgroep.
Indeling:
Begane grond: royale hoge bedrijfshal, voorzien van een scheidingsmuur met tussendeur t.b.v. de expeditie ruimte, hal/entree naar de kantoren met dames- en heren toiletgroep, bedrijfskantine met compleet ingerichte keuken met inbouwapparatuur.
1e Verdieping: gang waaraan 2 flinke kantoorkamers met centrale verwarming, airco, eigen toiletten per kamer, pantry per kamer, CV-ruimte, systeemplafonds en laminaatvloeren.
De ligging en bereikbaarheid aan de brede hoofdweg van het bedrijventerrein en de ontsluiting naar de N247 (Hoorn-Zaandam-Amsterdam) zijn uitstekend.
Aanvaarding kan op korte termijn.
Kenmerken
| Aangeboden als | Te koop |
|---|---|
| Koopprijs | €2.250.000 kosten koper |
| Oppervlakte | 2.320 m² |
| Bouwjaar | 1998 |
| Gebruiksdoel | Bedrijfshal |
| Overige gebruiksdoelen | Kantoor |
| Voorzieningen | Krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, pantry, airconditioning, inbouwarmaturen, en te openen ramen |
| Buurt | Feijenoord |
| Wijk | Feijenoord |
In de buurt
De 9 meest populaire buurten in de omgeving om een bedrijfshal te kopen zijn: Baanstee en omgeving (50), Edam-Industriegebied (21), Volendam-Industriegebied (14), Volendam-Oude kom (3), Bedrijventerrein Haansberg (1), De Compagnie Oost (1), De Pijp (1), Feijenoord (1), Industerrein Neede (1)
De 7 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een bedrijfshal te kopen zijn: De Baanstee Oost (20), De Baanstee Noord (19), De Koog (11), De Baanstee West (9), Julianaweg (6), De Pijp Noord (1), Wheemergaarden (1)
Over Rotterdam
Rotterdam heeft een oppervlakte van 128,84 km2 met ruim 651.631 inwoners.
Waar in Rotterdam staat ruimte te huur of te koop?
Nieuwe Binnenweg (21) , Zuidplein Hoog (18) , Weena (17) , Kiotoweg (14) , Coolsingel (10) , Bergse Dorpsstraat (9) , Westersingel (9) , Anthonetta Kuijlstraat (8) , Arthurweg (8) , Driemanssteeweg (8) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een bedrijfshal te koop in Rotterdam? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Rotterdam. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 2.320 m² te koop en ligt op Nijverheidstraat 53 in Rotterdam.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.