Vimmerik 2-P 5253CB Nieuwkuijk

Bedrijfshal te huur aangeboden op Vimmerik 2-P in Nieuwkuijk
Algemeen
Bedrijventerrein Nieuwkuijk is direct gelegen aan de A59 en met de op- en afritten op circa 2 minuten afstand kan de bereikbaarheid als uitstekend worden beschouwd. De bereikbaarheid per openbaar vervoer is eveneens goed, op circa 500 meter is een bushalte gelegen.
Bouwjaar
2004
Vloeroppervlakte:
Bedrijfsruimte : ca. 233 m²
Verdiepingsvloer : ca. 170 m² (niet op foto)
Totaal : ca. 403 m²
Bestemming:
Het object valt binnen het bestemmingsplan “Bedrijventerrein Nieuwkuijk", vastgesteld op 23-09-2014, waarin het de bestemming “bedrijf" heeft gekregen met de aanduiding “milieucategorie t/m 3.2". Voor een afschrift van dit bestemmingsplan kunt u contact met ons kantoor opnemen.
Max. vloerbelasting:
Ca. 2.000 kg/m² begane grond
Vrije hoogte:
Ca. 690 cm
Vrije overspanning
Ca. 19 m
Indeling
Entree, open bedrijfsruimte.
Voorzieningen
- Betonvloer;
- Krachtstroom;
- Verlichting;
- Elektrische overheaddeur;
- Toilet;
- Verdiepingsvloer (staat niet op foto).
Opmerkingen
- Het pand beschikt over 5 eigen parkeerplaatsen.
Kadastrale gegevens
Gemeente : Vlijmen
Sectie : N
Nummer : 4685
Oplevering
In overleg
Verhuurvoorwaarden
Wij bieden het object aan op basis van onder meer de volgende voorwaarden:
- huurtermijn van vijf (5) jaren met telkenmale verlengingsperioden van vijf (5) jaren;
- wederzijdse opzegtermijn van twaalf (12) maanden voorafgaand aan expiratiedatum;
- jaarlijkse indexering op basis van het CPI indexcijfer alle huishoudens (2015=100), voor het eerst één jaar na huuringangsdatum;
- betaling per één (1) maand vooruit;
- uitgangspunt is een met BTW belaste verhuur;
- doorlopende bankgarantie of waarborgsom ter grootte van drie (3) maanden huur;
- model huurovereenkomst kantoorruimte en andere bedrijfsruimte in de zin van artikel 7:230a BW met bijbehorende algemene bepalingen, zoals vastgesteld door de Raad voor Onroerende Zaken (ROZ) op 30 januari 2015.
Huurprijs: € 2.000,- per maand te vermeerderen met BTW.
Kenmerken
Aangeboden als | Huren |
---|---|
Huurprijs | € 2.000 per maand |
Oppervlakte | 403 m² |
Bouwjaar | 2004 |
Gebruiksdoel | Bedrijfshal |
Voorzieningen | Krachtstroom, betonvloer, en toilet |
Buurt | Nieuwkuijk |
Wijk | Nieuwkuijk |
In de buurt
De 9 meest populaire buurten in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Nieuwkuijk (15), Braken-Oost (12), Vliedberg (6), Haarsteeg (2), Geldermalsen Middengebied (1), Nijnsel (1), Venne-Oost (1), Vijfhoeven (1), Vlijmen-Dorp (1)
De 7 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Metal Valley (9), Nassaulaan (5), Groenewoud (3), Het Hoog (3), Bedrijfslocatie Innoseeds (1), Beeker Hoek (1), Nijnsel (1)
Over Nieuwkuijk
Nieuwkuijk heeft een oppervlakte van 3,25 km2 en ligt in de gemeente Heusden, met ruim 45.005 inwoners.
Waar in Nieuwkuijk staat ruimte te huur of te koop?
Middelweg (11) , Looier (4) , Vimmerik (3) , Kuiper (2) , Mandenmaker (2) , Touwslager (1) , Venbroekstraat (1) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een bedrijfshal te huur in Nieuwkuijk? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Nieuwkuijk. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 403 m² te huur en ligt op Vimmerik 2-P in Nieuwkuijk.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.