Rondweg 6 1976BW IJmuiden
Belegging te koop aangeboden op Rondweg 6 in IJmuiden
OBJECT
Aan de Rondweg 6 te IJmuiden bieden wij dit interessante en functionele bedrijfsobject aan. Het betreft een verhuurde bedrijfsruimte van circa 373 m², gelegen op een strategische locatie binnen een bedrijvige en haven-gerelateerde omgeving. Het object is volledig verhuurd aan Autocentrum Plantenga, een lokaal autobedrijf gespecialiseerd in de in- en verkoop van gebruikte personenauto’s en lichte bedrijfswagens.
Het object genereert een stabiele huuropbrengst van circa € 31.200,- per jaar en vormt daarmee een aantrekkelijk beleggingsobject voor investeerders die op zoek zijn naar direct rendement. De netto jaarhuur bedraagt circa € 24.326,- na verrekening van de erfpachtkosten.
De bedrijfsruimte is functioneel ingericht en uitstekend geschikt voor opslag, handel, logistieke activiteiten en havengebonden bedrijvigheid. Dankzij de courante metrages en de sterke locatie biedt het object een solide basis voor zowel beleggers als eindgebruikers.
LIGGING EN BEREIKBAARHEID
Het object is gelegen aan de Rondweg 6 te IJmuiden, op een strategische locatie nabij het havengebied en diverse uitvalswegen. De directe omgeving kenmerkt zich door een mix van logistieke functies, bedrijfsruimten en maritieme activiteiten, wat zorgt voor een dynamische en functionele werkomgeving.
Dankzij de goede ontsluiting richting het havengebied, de A9 en omliggende steden zoals Haarlem, Beverwijk en Amsterdam is de bereikbaarheid uitstekend te noemen. Dit maakt de locatie bijzonder geschikt voor bedrijven actief in logistiek, opslag, distributie en automotive dienstverlening.
De continue bedrijvigheid in de omgeving draagt bij aan een stabiele en toekomstbestendige vestigingslocatie met een sterke economische positie binnen de regio IJmond.
HUURGEGEVENS
- Het object is volledig verhuurd aan:
- Autocentrum Plantenga
- Oppervlakte: circa 373 m²
- Jaarhuur: € 31.200,-
- Ingangsdatum huurovereenkomst: 1 februari 2025
- Looptijd: 3 jaar
- Einddatum: 31 januari 2028
KADASTRALE GEGEVENS
Het object is kadastraal bekend als:
Gemeente: Velsen, sectie L, perceelnummer 5909, groot circa 452 m² & perceelnummer 5905, groot circa 100 m²
VRAAGPRIJS
€ 350.000,- kosten koper.
VERKOOPVOORWAARDEN
Het object wordt verkocht onder gestanddoening van de lopende huurovereenkomst(en) en op basis van het principe “as is, where is". Dit houdt in dat koper het object aanvaardt in de huidige bouwkundige, juridische, milieutechnische en fiscale staat, inclusief alle zichtbare en onzichtbare gebreken, lasten en beperkingen.
De koopovereenkomst zal worden opgesteld door de notaris van koper en is voor rekening van koper.
WAARBORGSOM
Na ondertekening van de koopovereenkomst dient koper binnen 10 dagen een waarborgsom te storten ter grootte van 10% van de koopsom bij de notaris.
BEZICHTIGING
Uitsluitend op afspraak.
DISCLAIMER
Deze informatie is met zorg samengesteld op basis van door verkoper verstrekte gegevens. Aan de juistheid en volledigheid kunnen geen rechten worden ontleend. Het tot stand komen van een transactie geschiedt onder voorbehoud van gunning en goedkeuring door verkoper.
Kenmerken
| Aangeboden als | Kopen |
|---|---|
| Koopprijs | €350.000 kosten koper |
| Oppervlakte | 370 m² |
| Bouwjaar | 1961 |
| Gebruiksdoel | Belegging |
| Overige gebruiksdoelen | Bedrijfsruimte |
| Bedrijventerrein | Haringhaven en VIssershaven E.O. |
| Buurt | Zuidzijdebuurt |
| Wijk | IJmuiden-West |
In de buurt
De 3 meest populaire buurten in de omgeving om een belegging te kopen zijn: Zuidzijdebuurt (2), Duinvlietbuurt (1), Wijkermeerbuurt (1)
De 1 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een belegging te kopen zijn: Grote Hout (1)
Over IJmuiden
IJmuiden heeft een oppervlakte van 22,82 km2 en ligt in de gemeente Velsen, met ruim 68.617 inwoners.
Waar in IJmuiden staat ruimte te huur of te koop?
Industriestraat (7) , Kromhoutstraat (6) , Trawlerkade (6) , Dokweg (4) , Kennemerlaan (4) , Ampèrestraat (3) , Deutzstraat (2) , Kruitenstraat (2) , Lange Nieuwstraat (2) , Margadantstraat (2) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een belegging te koop in IJmuiden? We bieden u nu een unieke ruimte aan te IJmuiden. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 370 m² te koop en ligt op Rondweg 6 in IJmuiden.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.