De Waterman 15-a 4891TL Rijsbergen

De Waterman 15-a

Bedrijfshal te koop aangeboden op De Waterman 15-a in Rijsbergen

+ Lees meer

Kenmerken

Aangeboden als Koop
Koopprijs €480.000 kosten koper
Oppervlakte 475 m²
Bouwjaar 2005
Gebruiksdoel Bedrijfshal
Voorzieningen Overheaddeuren
Bedrijventerrein De Waterman
Buurt Rijsbergen
Wijk Rijsbergen

In de buurt

De 4 meest populaire buurten in de omgeving om een bedrijfshal te kopen zijn: Hazeldonk (4), Rijsbergen (4), Effen-Rith (1), Zuid landelijk gebied 4 (1)

De 2 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een bedrijfshal te kopen zijn: De Waterman II (2), De Waterman (1)

Treinstation <7,5 km
Bushalte <2 km

Over Rijsbergen

Rijsbergen heeft een oppervlakte van 34,18 km2 en ligt in de gemeente Zundert, met ruim 21.988 inwoners.

Waar in Rijsbergen staat ruimte te huur of te koop?

De Waterman (6) , Begijneweide (2) , Sint Bavostraat (2) , Antwerpseweg (1) , Gommersstraat (1) , Treeport (1) in totaal van 0 straten

Vragen of opmerkingen

Zoekt u een bedrijfshal te koop in Rijsbergen? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Rijsbergen. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 475 m² te koop en ligt op De Waterman 15-a in Rijsbergen.

Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?

Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.